fbpx

Kristīne Vaidale

Informācija par autoru

Esmu māksliniece, kura dzīvi dzīvojusi paralēli mākslai. Esmu pateicīga par visām iespējām un pieredzi, jo tas, ko laiks dara ar cilvēku – stiepj, mīca un slīpē, palīdz nopulēties lielākiem dzīves mērķiem, un sasniegt tos.

Pēc pamatskolas, mākslinieciskās izpausmes tika tuvāk iepazītas mācoties gan tērpu modelēšanu, dizainēšanu, konstruēšanu un tērpu šūšanas tehnoloģiju RVRT, kā arī mācoties 3 gadus Mākslas akadēmijas vakara kursos akadēmisko zīmēšanu, gleznošanu un modes kompozīciju.

Laikam ejot, esmu arī apguvusi florista profesiju.

Kabatā man ir vizuālā tēla stilista sertifikāts. Ir veidoti gan tērpi, aksesuāri uz pasūtījuma, laboti apģērbi, izgatavoti floristikas dekori. Raibs un aizraujošs ceļš.

Meklējot, kur papildināt savas gleznošanas prasmes, esmu nokļuvusi Carnikavas tēlotājmākslas studijā pie pasniedzējas Ritas Adumānes. Gleznoju gan patstāvīgi, gan šajā studijā.

Izvēlos akrila tehniku, retāk akvareli, mēdzu jaukt tehnikas, iepinot arī grafiskus elementus. Turpinu augt un attīstīties mākslinieciskajās izpausmēs. Ir bijušas makslinieciskās izstādes.

Datums Izstādes nosaukums Izstādes norises vieta Papildu piezīmes par izstādi
2019.gada 30 aprīlis Gada laiki Baltijas Startautiskā Akadēmijas BiArt Galerija Mākslas dienas Latvijā 2019 ietvaros, kopā ar Carnikavas Tēlotājmākslas studijas māksliniecēm piedalījāmies izstādē “GADA LAIKI ” Spilgta pirmā pieredze starp pieredzējušām mākliniecēm.
2019.gada 19.oktobris SARUNA Carnikavas tautas nams Ozolaine Carnikavas tēlotājmākslas studijas un tautas lietišķās mākslas studijas Auseklītis kopiszstāde.
Grozs ir tukšs