fbpx

Jūrijs Zujevs

Informācija par autoru

 

Jurijs pieder pie tās paaudzes cilvēkiem kurš vienmēr teiks „lūdzu”, „paldies”, „labdien”, „uzredzēšanos”… . Kurš satiekoties uzsmaidīs, lūgs atļauju, kurš mīlēs tevi par to, ka esi.

Viņš dzimis Krasnojarskā, Sibīrijas austrumos. Prasmes tēlotājmākslā ieguvis Krasnojarskas V.I.Surikova mākslas skolā. Pabeidzot skolu iestājās institūtā, kur ieguva augstāko tehnisko izglītību. Kā jauns speciālists atbrauca uz Latviju, iemīlēja šo zemi – ļaudis, dabu, jūru un saistīja savu dzīvi ar to. Šeit ir viņa mājas, šeit viņš iestādīja koku un izaudzināja dēlu, šeit dzima viņa mīļais mazdēls.

Gleznoja pastāvīgi, taču tieši dodoties pensijā veltīja vairāk brīvā laika savai daiļradei. Radās darbu cienītāji un gleznas nokļuva privātajās kolekcijās Amerikā, Eiropā, Krievijā un pat Dienvidāfrikā. Latvijā darbi tiek izstādīti MC2(Krasta), „Zīmulis un ota”(Skolas 18), Jūrmalā(Jomas 56, Majori).

Piedalīšanās izstādēs  – tā ir jauna pieredze. Svarīgi ir dalīties ar izjūtām par pasauli ar cilvēkiem.

Jūs vērtēsiet, kā tas Jurijam ir izdevies. Personīgi man ļoti patīk viņa labsirdība, optimisms, darbamīlestība. Tas padara viņa gleznas gaišas un dzīvības pilnas. Tādas var uzgleznot cilvēks kurš izdzīvo dzīvi vienkārši mīlot un strādājot.

Обучение изобразительному искусству получил в училище им. Сурикова г.Красноярска, живописью занимаюсь с 2010 г.

С 2010 по настоящее время многие мои работы находятся в частных коллекциях Парижан, США, Египта, Британии, Латвии.

Grozs ir tukšs